www.gim10.pl
  GIMNAZJUM NR 10 IM. JANA KOCHANOWSKIEGO W CHORZOWIE
Mapa serwisu

O szkole
W tym dziale można przeczytać ciekawe informacje na temat historii naszej szkoły i uzyskać cenne wskazówki jak do nas trafić (lokalizacja), kiedy można załatwić interesujące nas sprawy, skontaktować się ze szkołą. Wzbogaceniem tych wiadomości są ciekawostki z życia naszego patrona – Jana Kochanowskiego oraz bieżące i archiwane informacje z życia szkoły. Spacer po szkole to informacje dla tych wszystkich, którzy chcieliby poznać naszą szkołę całkiem z bliska.

Oferta szkoły
Ciekawy dział, w którym odnaleźć można wiele interesujących informacji na temat działających w szkole kółek zainteresowań, realizowanych w szkole programów, projektów oraz innowacji. Uzupełnienie stanowią wiadomości na temat imprez szkolnych, wyjść i wyjazdów szkolnych oraz Szkolnej Ligi Międzyklasowej.

Nasze sukcesy
Każda szkoła szczyci się osiągnięciami swoich uczniów. Co roku odnotowujemy wiele sukcesów, w tym dziale można odnaleźć szczegółowe informacje na temat osiągnięć z zakresu przedmiotów humanistycznych, ścisłych, artystycznych oraz sportowych. Pokusiliśmy się również o stworzenie Loży Mistrzów. Zasiadają w niej uczniowie z najwybitniejszymi osiągnięciami.Znajdują się tutaj także informacje o Złotej Księdze.

Pracownicy
Dział poświęcony pracownikom naszej szkoły. Znajdziecie tu informacje o Dyrekcji Szkoły, Nauczycielach oraz pracownikach Administracji.

Uczniowie
Informacje na temat Samorządu Uczniowskiego, a także zdjęcia obecnych klas i absolwentów, którzy opuścili szacowne mury „Dziesiątki”. Warto zajrzeć!

Nasze miasto
Nie mogło zabraknąć na naszej stronie informacji na temat Chorzowa. Odnajdziecie tutaj trochę historii, odwiedzicie ciekawe miejsca. Możecie również sprawdzić aktualną prognozę pogody dla Chorzowa, skorzystać z mapy naszego ` miasta oraz zajrzeć na oficjalną stronę naszego miasta.

Piykno mowa
Od kilku lat realizujemy w szkole projekty poświęcone edukacji regionalnej. W tym dziale przybliżymy naszym gościom czym jest gwara, zamieściliśmy kilka tekstów, słowniczek, wspominki oraz kilka słów o potrzebie realizowania ścieżki regionalnej w szkole.

2014/2015
Zbiór praktycznych informacji na temat organizacji roku szkolnego. Znaleźć tutaj można terminarz, informacje o dniach wolnych, harmonogram szkolnych imprez na ten rok szkolny, grafik działalności kółek zainteresowań, dzwonki. Dodaliśmy także spis aktualnych podręczników oraz godziny pracy pedagoga, psychologa i higienistki.

Dla rodziców
Zbiór praktycznych informacji na temat działalności szkoły. Znaleźć tutaj można wiadomości na temat Rady Rodziców, nr konta bankowego Rady Rodziców, terminarz spotkań z rodzicami (popularnie zwanych wywiadówkami) oraz zasady usprawiedliwiania nieobecności dziecka w szkole oraz zwolnień z zajęć wychowania fizycznego i innych zajęć szkolnych. W dziale WAŻNE dodaliśmy istotne dla rodziców i opiekunów informacje, z którymi warto się zapoznać. Dodaliśmy dział Porady, w którym będziemy zamieszczać ciekawe informacje na temat wychowania.

Dla uczniów
Najpraktyczniejsze w szkolnym życiu informacje. Tutaj dowiesz się również wszystkiego na temat biblioteki (spis lektur), świetlicy, stołówki, gazetki, szkolnego radiowęzła, sposobów załatwiania szkolnych spraw. Dodaliśmy także dział Konkursy i Różności. Jeśli czegoś nie wiesz, i masz problem z uzyskaniem interesujących Cię wiadomości, napisz do Nas.

Rekrutacja 3 klas
Ilu jest uczniów klas trzecich, tyle przeróżnych pytań pojawia się w związku z rekrutacją do szkół średnich, W tym dziale zamieściliśmy najważniejsze informacje na temat obowiązujących terminów, przeliczników punktowych, oraz adresów internetowych szkół średnich na obowiązujący przy rekrutacji rok szkolny. Ciekawy jest również poradnik dla gimnazjalisty przygotowany w oparciu o opracowanie Śląskiego Kuratorium Oświaty, a także losy naszych uczniów, którzy opuścili "10".

Rekrutacja 6 klas
Ważne informacje na temat tego, jakie warunki należy spełnić, by zostać uczniem naszej szkoły. Prezentujemy ofertę klas na dany rok szkolny. Dołączyliśmy również wzory dokumentów, które można zapisać na swoim komputerze (podanie i wzór opisania teczki). Do pobrania jest ulotka o naszej szkole. Warto zajrzeć!

FotoGaleria
Dział lubiany przez wiele osób. Tutaj zamieszczamy zdjęcia obrazujące zarówno życie szkolne, jak i to poza szkołą. Zapraszamy do częstych odwiedzin i przysyłania zdjęć!

Copyright 2005-2015 by My, All rights reserved.Hosted by XENIUM