www.gim10.pl
  GIMNAZJUM NR 10 IM. JANA KOCHANOWSKIEGO W CHORZOWIE
Administracja

Szkolna księgowa Katarzyna Górska
Szkolna księgowa
Pracuje w naszej szkole już całkiem dawno :). Z uśmiechem i chęcią rozwiązywania różnych spraw, zjednuje sobie wielu uczniów i nauczycieli. Na co dzień zajmuje się sprawami naszych szkolnych finansów i urzęduje w szkolnym sekretariacie.

Sekretarz szkoły Justyna Ptok
Pracuje w naszej szkole od 2012 roku i mamy nadzieję, że szybko nas nie opuści :). Na naszą prosbę napisała coś o sobie... "Siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada ale na tym, że potrafi się podnosić" Konfucjusz. Specjalizuję się w administracji, swoją karierę zawodową od zawsze wiązałam z pracą w biurze, mającą "charakter urzędowy". Lubię zgłębiać tajniki prawa. Pracując w szkole na stanowisku sekretarza cenię sobie to, iż mogę pomóc w wielu szkolnych sprawach uczniom, rodzicom oraz nauczycielom. Chętnie służę radą i dobrym słowem. Moją pasją jest czytanie książek opartych na prawdziwych wydarzeniach m. in. takich jak: "Strefa cienia", "Strefa światła" Wiktoria Zender, "3096" Natascha Kampusch i inne...

Woźny - rzemieślnik Józef Marszałek
Kto jest najbardziej znaną osobą w szkole? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta - pan Józek :). Pomaga w dbaniu o szkolne mienie, naprawia przypadkowo uszkodzone sprzęty, informuje o ważnych wydarzeniach. Słowem "Złota Rączka". Trudno by się żyło nam bez takiego fachowca.

Higienistka szkolna Krystyna Glebowicz
Pani Krystyna pracuje u nas od września 2014 roku, zastąpiła na tym stanowisku p.Lanczek. Służy pomocą uczniom i nauczycielom we wtorki od 8-12 i czwartki od 10.30-14.30.

Panie ze szkolnej stołówki
Panie ze szkolnej stołówki

Szef kuchni - p.Bernadeta Osiecka
Intendent - p.Katarzyna Jarzyńska
Kucharka- p.Karina Juraszczyk


Każdy uczeń i nauczyciel naszej szkoły zna bardzo sympatyczne Panie przygotowujące szkolne posiłki. Dbają o to, by każdy wyszedł ze stołówki usatysfakcjonowany, a co najważniejsze - najedzony. Z uśmiechem wydają posiłki, pytają o szkolne życie i zachęcają niejadków do bliskich spotkań z jedzonkiem. Rzesza głodomorów pozdrawia serdecznie! W sierpniu 2011 na emeryturę przeszła p.Weronika Pyszczak.
Higienistka szkolna Eugenia Lanczek
Szkolna higienistka
Pracowała u nas 24 lata, uleczyła ciało i duszę, zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Z uśmiechem na ustach radziła sobie z najtrudniejszymi sprawami...

Gospodarz szkoły Edward Dąbek
Gospodarz szkoły
Zapewne wszyscy uczniowie "Dziesiątki" powiedzą, że bez Pana Edka nie wyobrażali sobie tej szkoły. Uśmiechnięty i dowcipny dbał o dyscyplinę uczniów i porządek wokół naszego szkolnego budynku. Zajmował się także przekazywaniem uczniom i nauczycielom ważnych informacji płynących wprost z sekretariatu. Niestety po długotrwałej chorobie zmarł w lipcu 2011 roku.

Sekretarz szkoły Bożena Uhl
Sekretarz szkoły
Pani Bożena rozpoczęła pracę w naszej szkole w roku szkolnym 2005/2006 i pracowała do sierpnia 2011. Od razu stała się naszą ulubioną panią sekretarką :). Kompetentnie, z uśmiechem na ustach, radziła sobie z tysiącem pytań ze strony uczniów, nauczycieli i rodziców. Bardzo chętnie pomagała zagubionym w gąszczu szkolnych spraw i służyła dobrą radą, a że miała ich zawsze dla nas wiele, to wiadomo już, dlaczego w sekretariacie było wciąż tylu interesantów :).

Copyright 2005-2015 by My, All rights reserved.Hosted by XENIUM