www.gim10.pl
  GIMNAZJUM NR 10 IM. JANA KOCHANOWSKIEGO W CHORZOWIE
Dla uczniów

TAK BYŁO KIEDYŚ...
czyli z historii naszego radiowęzła

Men in black

Skład ekipy : Marek Kofin, Kuba Siedlak, Dawid Gnida, Piotrek Nowok, Michał Ciach i Witek Koćwin (wszyscy 3b)

Upodobania muzyczne : Mhhh :P Rock & Metal … lecz upodobania Ciacha są wyjątkowe : melodyjny death metal, w szczególności Children of Bodom oraz Power metal - Hammerfall i Sonata Arctica (Melodyjność grupy Children of Bodom polecamy sprawdzi na youtube )

Nasz pomysł na radiowęzeł: Wiadomo, że ludzie w „dziesiątce” maja całkowicie różnorodny repertuar muzyczny… zapewne na Waszych ”playistach” można byłoby zauważyć tę różnorodność np. kawałki popowe przez hip – hop znów do ostrzejszego brzmienia metalu;) Wracając do sedna, możemy was zaskoczyć klasykami zagranicznego rocka np. grupy Scorpions , HH , „popem” czy melodyjnym death metalem. ;)

"Jamochłon"
Aga, Iza i Monika
Od dłuższego czasu już działa w naszej szkole radiowęzeł. Został ochrzczony wdzięczną nazwą JAMOCHŁON.Trzy kierowniczki zamieszania - Iza Łuszczkiewicz, Aga Ludwig i Monika Mroczkowska (na zdjęciach) dbają o to, by przerwy upływały nam pod znakiem muzycznego relaksu. Trzeba przyznać, że wymagania naszych uczniów są bardzo zróżnicowane i jak zawsze można się posłużyć przysłowiem Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził. Każdy, kto chciałby, aby jego ulubione utwory znalazły się w repertuarze szkolnego radiowęzła, proszony jest o dostarczenie namiarów lub najlepiej płytki.
Mamy nadzieję, że działalność radiowęzła zostanie poszerzona również o audycje radiowe dla naszych uczniów. Byłaby to także świetna forma przekazuj najważniejszych informacji, ale to jak wiadomo wiąże się z rozbudową bazy sprzętowej.Może kiedyś...

Copyright 2005-2015 by My, All rights reserved.Hosted by XENIUM