www.gim10.pl
  GIMNAZJUM NR 10 IM. JANA KOCHANOWSKIEGO W CHORZOWIE
Samorząd Uczniowski
Wybory - zobacz i zagłosuj!

KANDYDACI
DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2011/2012
W KOLEJNOŚCI ALFABETYCZNEJ


CYBUŁKA MARCIN 1 C

Oto ja... Cześć. Nazywam się Marcin, chodzę do klasy I C :). Mam 13 lat. Chodziłem do Szkoły Podstawowej nr 21 w Chorzowie. Tam też należałem do Samorządu Uczniowskiego przez 3 lata, dlatego też mam już pewne doświadczenie. Interesuję się przede wszystkim sportem. Lubię także słuchać muzyki oraz oglądać nowości filmowe. Brałem udział w licznych konkursach. Przede wszystkim były to konkursy sportowe, ponieważ to łączy się z moją pasją. Osiągałem skromne sukcesy :) Brałem też udział w konkursach z języka z angielskiego i konkursie "Scrabble".
Co chciałbym zmienić ? Nie mogę tu obiecywać niestworzonych rzeczy (mniej godzin lekcyjnych, dłuższe przerwy itd.), bo każdy z nas wie, że to niemożliwe. Przede wszystkim chciałbym podtrzymać dobrą atmosferę w szkole, poprzez kontynuowanie imprez szkolnych i wszelkich akcji. Jest to już pewna tradycja. Myślę, że można by było zwiększyć liczbę wycieczek szkolnych. Potrzeba tylko minimum inicjatywy i dobrego pomysłu. W Samorządzie Uczniowskim, byłbym po to, żeby pomóc realizować głównie Wasze pomysły. Zawsze można byłoby się do mnie zwrócić, a ja pomógłbym Wasz pomysł wnieść w życie .

DUDACY NICOLE 1 A

Oto ja... Cześć..! ; ) Mam na imię Nicole, jestem absolwentką SP13. Aktualnie uczęszczam do naszego gimnazjum ; ) Interesuję się sportem, muzyką, sztuką i fotografią. Jestem osobą sumienną, pracowitą i przyjacielską. Bardzo chciałabym dostać się do SU.. jest to moje małe marzenie..; D Wielką satysfakcję daje mi realizowanie przyjętych celów i mam nadzieję, że uda mi się tego dokonać w SU..;))) To chyba tyle..liczę na wsparcie ! ; * ; )

GACEK ANDRZEJ 2 C

Oto ja... Cześć nazywam się Andrzej Gacek i chodzę do klasy 2 c. Nie będę obiecywał dłuższych przerw i wakacji, bo wszyscy wiemy, że to niemożliwe :D ale mam wiele świeżych pomysłów, które mógłbym zrealizować w naszej szkole. Chodzę do niej drugi rok i znam potrzeby uczniów. Jednymi z nich jest na przykład utworzenie stojaków na rowery na terenie szkoły i więcej ławek na korytarzach i wiele innych przydatnych fajnych pomysłów. Jestem otwarty na Wasze propozycje zmian i proszę o Wasze głosy. :D
"Jeśli na mnie zagłosujesz , głosu nie zmarnujesz "

GMERCZYŃSKA KAMILA 2 B

Oto ja... Nazywam się Kamila Gmerczyńska, chodzę do klasy IIB. Bardzo lubię spędzać czas z przyjaciółkami i śmiać się z byle powodu. Lubię zakupy i malowanie paznokci. Dla zajęcia i spędzenia ciekawie czasu nagrywam ze znajomymi filmiki na YouTube. Sądzę, że nie byłabym w stanie zrealizować wszystkich moich pomysłów, ale pomyślałam nad realnymi i wybrałam dwa z nich. Po pierwsze chciałabym więcej interesujących wycieczek, a po drugie więcej dni tematycznych takich jak w zeszłym roku na przykład z tygodniem filmowym.

GRZYWOK KATARZYNA 3 D

Oto ja... Cześć! Na imię mi Kasia Grzywok i chodzę do klasy IIId. Jestem dość kreatywną, ciekawą, upartą oraz pomysłową piętnastolatką, więc moim zdaniem pasowałabym do Samorządu Uczniowskiego. Poza tym mam dużo pomysłów na to, aby w naszej szkole było jeszcze ciekawiej niż jest teraz i chciałabym je zrealizować ;) Posiadam wiele zainteresowań. Jednym z nich jest fotografia. Specjalizuje się w robieniu zdjęć roślinności a szczególnie kwiatom ;) Oprócz tego uczęszczam do szkolnego kółka tanecznego Antidotum oraz do klubu tanecznego Carmen. Kolejną moją pasją jest biologia. Uwielbiam ten przedmiot i z chęcią się go uczę! Mogłabym tak jeszcze wymieniać, ale nie chcę Was zanudzać ;)

JANULEK ESTERA 3 C

Oto ja... Cześć , nazywam Estera Janulek. Moją pasją jest fotografia, industrial, makro, fauna, flora i tym podobne wariactwa Niektórzy twierdzą , że niezła ze mnie wariatka, inni że furiatka :). Pierwszemu nie zaprzeczam, bo tak chyba jest, z drugim jako furiatka mogę się przecież kłócić. Aktualnie jestem przewodniczącą 3c do tej pory nie miałam z nimi większych problemów :). Kilkanaście dni temu w konkursie fotograficznym (o ile dobrze pamiętam) w kategorii flora zajęłam I miejsce. Głosowanie na wariatkę może Wam przynieść jakieś korzyści, ale nie będę obiecywać czegoś, czego nie jestem pewna, chociaż jako wariatka powinnam wam naobiecywać np. dobrej muzyki na przerwach , więcej wycieczek , więcej imprez i kreatywnych zadań do zrobienia (oczywiście na lekcjach) i takich tam… To by było samobójstwem a ja aż taką wariatką nie jestem
Wierzyć pochlebcom to zguba; wierzyć wrogom - rozpacz (Mądra Marie)
Kreatywna , wariatka i furiatka z 3c - Estera Janulek

JÓŹWIAK KAROLINA 2 D

Oto ja... Cześć, nazywam się Karolina Jóźwiak i chodzę do klasy 2d. Należę do 50 Harcerskiej Drużyny Wodnej. Przez ostatnie dwa lata pełniłam funkcję podzastępowej w 110 załodze Szotmeni. W tym roku przechodzę do załogi starszo-harcerskiej 115 Feniks. Dzięki mojej drużynie zainteresowałam się żeglarstwem. W tym roku byłam na dwutygodniowym rejsie po Bałtyku. Naszym głównym celem było Jamboree – Międzynarodowy Zlot Skautów w Szwecji. Chodzę do ogniska muzycznego na lekcje gitary, jednak naprawdę nauczyłam się grać na wyjazdach harcerskich. Chciałabym działać w SU w tym roku szkolnym. Uważam że to jest pierwszy krok do dorosłości – że jest to próba zaprezentowania swoich poglądów i negocjacji. Nie będę niczego obiecywać ponieważ nie wiem które z tych planów zostanę zrealizowane. Dopiero ten rok szkolny – jeśli znajdę się w samorządzie – pokaże mi jakie realne możliwości ma jego członek. Dlatego daj mi szansę i zagłosuj na mnie.

KANIOWICZ PAULINA 3 A

Oto ja... Nazywam się Paulina Kaniowicz, choć w szkole jestem rozpoznawana bardziej jako Kania. Mam 15 lat i chodzę do klasy 3a . Moim hobby jest taniec pod każdą postacią. Obecnie trenuję taniec towarzyski ale tańczyłam w szkole baletowej oraz w zespole tańca indyjskiego. Jako tancerka postaram się, by było więcej dyskotek, a przynajmniej by te zaplanowane się odbywały. Jestem zorganizowana i na wiele spraw patrzę z różnych perspektyw. Patrząc na moje dokonania dla klasy to myślę, że taka osoba jak ja, bardzo przyda się w samorządzie. Nie będę obiecywała wielkich reform w naszej szkole, ale jak się dostanę do SU to zobaczę, co da się zrobić, by nam - uczniom - żyło się lepiej. :).

KOT SZYMON 2 E

Oto ja... Nazywam się Szymon Kot i chodzę do klasy 2e. Interesuję się fotografią, architekturą wnętrz. Na co dzień jestem ministrantem, oraz uczę się tańca towarzyskiego. Uwielbiam podróżować, zwiedziłem już małą część świata ;D Do moich ulubionych przedmiotów należą j. polski i geografia. Dodatkowo lubię śpiewać, dlatego chodzę na zajęcia artystyczne - wokalne. Do moich szkolnych osiągnięć można zaliczyć, jak na razie, 2 razy pod rząd wygrany konkurs fotograficzny.

Jak chcecie spędzić miłe i niezapomniane chwile w szkole, to możecie spokojnie na mnie zagłosować ;P

KOWOL DOMINIK 3 D

Oto ja... Cześć, jestem Dominik Kowol (ale możecie mówić mi Boguś) i mam 15 lat ( póki co). Chodzę do klasy 3D. Tegoroczny dobry humor i chęć zrobienia czegoś nowego popchnęły mnie do kandydowania do Samorządu Uczniowskiego. Nie mogę Wam zaoferować przystojnej mordki i wyczesanej czupryny, ale mogę wam zaoferować pomoc. Jestem pogodny (przynajmniej się staram) i mam zamiar prowadzić politykę w naszym gimnazjum wraz z całą społecznością uczniowską. Wszyscy będą mieli wkład w życie szkoły, a każdy Wasz pomysł zostanie wysłuchany i postaram się go zrealizować najlepiej jak tylko mogę. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby żyło się lepiej.
Jeśli doczytałeś do tego momentu, to znaczy, że chcesz wiedzieć, na kogo głosujesz, więc w kilku punktach postaram się określić swoją osobowość.
1. wesoły
2. otwarty
3. lubi czytać książki
4. nałogowy komputerowiec
5. bierny muzyk
6. leniwy
Głos na mnie, to głos na Was.

KROKOSZ KRZYSZTOF 3 A

Oto ja... Cześć. Jestem Krzysiu mam 14 lat i chodzę do klasy 3a. Do swoich osiągnięć mógłbym zaliczyć wiele rzeczy, ale nie lubię się chwalić :D Do zainteresowań zaliczam głównie gitarę, ale interesuję się również tańcem towarzyskim. Do szkoły chciał bym wnieść wiele poprawek. Chciałbym zorganizować więcej atrakcji w szkole i różnych rzeczy. Więcej już nie będę Wam zdradzał, bo wolę Wam zrobić niespodziankę. MOim hasłem wyborczym jest:
"Dajmy przyszłość naszej szkole"

ŁUCZYK MICHALINA 2 E

Oto ja... Cześć. Nazywam się Michalina Łuczyk. Chodzę do klasy 2. Moje zainteresowania to taniec, rysowanie i muzyka. Robię milion rzeczy na raz. Dlatego też uznałam, że dostanie się do samorządu uczniowskiego to niezły pomysł. Dla szkoły chce zrobić dużo dobrych rzeczy. Na przykład : więcej dyskotek, wycieczki, konkursy z fajnymi nagrodami. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania po prostu podejdź na przerwie :)

ONDERKA PIOTR 1 B

Oto ja... Nazywam się Piotr Onderka i od miesiąca jestem uczniem klasy IB. Jestem fajnym i miłym człowiekiem, który posiada zwariowane pomysły. Myślę, że dzięki mnie w szkole będzie dużo weselej i wspólnie z innymi uczniami stworzymy zgrany samorząd. Do wyborów startuję pełen obaw, gdyż dopiero poznaję szkołę. W każdym razie gdy na mnie zagłosujesz postaram się sprostać Waszym wymaganiom. Będę dbać o to, żeby wszystkie Wasze sprawy, problemy, które wystąpią znalazły rozwiązanie. Interesuje mnie muzyka i sporty zimowe. Chciałbym, aby w szkole było jeszcze więcej imprez jak np.:
Noc filmowa – filmy o danej tematyce
Mój ulubiony aktor - konkurs na sobowtóra znanego aktora
Dzień Lewusa - kto przyjdzie ubrany w coś na lewą stronę jest niepytany
Dziękuję. Piotr

PABICH MICHAŁ 2 D

Oto ja... Cześć, nazywam się Michał Pabich. Chodzę do klasy 2d. Bardzo się cieszę, że wybrałem Gimnazjum nr.10. Szkoła ta spełniła moje oczekiwania i chciałbym ją polecić uczniom szkół podstawowych. A teraz coś o sobie. Interesuję się muzyką i śpiewaniem, dlatego zapisałem się na zajęcia wokalne. Jest to moja pasja od najmłodszych lat. Swoją przyszłość widziałbym na scenie. Moim marzeniem jest założenie zespołu rockowego. Jestem raczej spokojny, ale bardzo ambitny i sumienny. Można na mnie polegać. Jak coś postanowię to dążę do osiągnięcia celu. Moje sukcesy : I miejsce w konkursie teatralnym (klasowe), I miejsce zespołowe w konkursie PIOSENKI ŚLĄSKIEJ, II miejsce w konkursie "Przysłowie prawdę Ci powie". Moje plany wyborcze : 1. Więcej wycieczek i spotkań integracyjnych. 2. Zbiórki pieniężne na cele charytatywne. 3. Konkursy typu " Mam Talent". 4. Szkoła bez przemocy i stresu.
" I niekiedy śmiech może być nauką "

PAJĄK AGNIESZKA 3 D

Oto ja... Cześć! Nazywam się Agnieszka Pająk. Mam 15 lat i uczęszczam do klasy 3D. Jestem bardzo pracowitą, sumienną i solidną osobą. Zawsze można na mnie liczyć, jestem chętna do pomocy. Moim największym zamiłowaniem jest taniec – poświęcam mu wiele czasu.. Lubię słuchać muzyki, malować, spacerować i … jeść (choć osoby, które mnie nie znają często temu zaprzeczają). Sądzę, że sprawdziłabym się w szkolnym SU, gdyż jestem odpowiedzialna i w pełni oddaję się temu co robię ;) Jestem gotowa przyjąć „na klatę” obowiązki, które zostałyby mi przydzielone w samorządzie. Uważam, że najlepiej w takich rzeczach sprawują się osoby, które już i tak wiele robią, a mogą robić jeszcze więcej.. Oddanie i odrobina zamiłowania do tego, co się robi jest bardzo potrzebna :).

PARZYJAGŁA MAGDALENA 3 D

Oto ja... Nazywam się Magdalena Parzyjagła chodzę do klasy III D, jestem kreatywną optymistką, lubię rysować, śpiewać i tańczyć. Nałogowo słucham rocka alternatywnego ( System Of A Down).
Myślę, że moja osoba będzie właściwa w Samorządzie Uczniowskim, ponieważ chciałabym wprowadzić kilka zmian w naszej szkole. Jedną z takich rzeczy bedzie rubryka plotek na szkolnym korytarzu. Do zrealizowania jest też to, aby w naszym radiowęźle podawane były ciekawe informacje i oczywiście w dalszym ciągu muzyka. Przydałoby się więcej rywalizajci w konkursach międzyklasowych ( tydzień z epokami, wybory Miss i Miestera, Dzień Czekolady, konkurs zagranicznych piosenek). Szczęśliwy numerek losowany przed pierwszą lekcją - do końca roku szkolnego. Postaram się również o "plusy" z przedmiotów to znaczy rozwiązywanie zadanych przez nauczycieli zadań na plusa (dla chętnych uczniów). Przydała by się również akcja " Zimą ciepłe mleko na rozgrzewkę" ( grudzień, styczeń). Mam jeszcze wiele innych pomysłów, dzięki nim w szkole będzie ciekawie i wesoło. Liczę na Was i Wsze głosy. Do zobaczenia w szkole.
WYBIERZCIE MNIE JESTEM NAJLEPSZA!

PIOTRKOWICZ MATEUSZ 2 E

Oto ja... Witam. Nazywam się Mateusz Piotrkowicz i chodzę do klasy 2 E . Interesuję się piłkę nożną i chce w przyszłości też grać w piłkę nożną ,oprócz tego lubię też grać w piłkę ręczną oraz lubię biegać na dłuższe dystanse . Uczęszczam do klubu sportowego Aks Wyzwolenie Chorzów.Moje osiągnięcia to 4 miejsce w Chorzowie w Piłce Nożnej, ale to jeszcze w podstawówce a resztę sukcesów mam z klubu .

REJEK MAŁGORZATA 3 D

Oto ja... Jestem Gosia Rejek i chodzę do 3 a. Interesuje się tańcem , muzyką oraz językami. Lubie spędzać czas z przyjaciółmi, którzy zawsze sprawiają ,że na mojej twarzy pojawia się uśmiech. Aktualnie bardzo bym chciała wejść do SU, ponieważ chcę trochę wnieść do naszej szkoły różnych zabaw i uczniowie w naszej szkole umieli współpracować w różnych konkurencjach. Moje hasło wyborcze to:
"Szkoła jest srebrem, a zabawa złotem. Jedno i drugie jest cenne" :)

SKOWRON ANNA 1 C

Oto ja... Hej ! Nazywam się Ania Skowron mam 13 lat chodzę do klasy 1 c : ) Interesuję się muzyką i sportem.Jestem osobą amibtną,a także wesołą.W swojej klasie obejmuję stanowisko skarbnika,i kronikarza klasowego myślę że są to odpowiedzialne zadania,dlatego zdecydowałam się startować do SU.Moim hobby jest pisanie wierszy, dlatego uczęszczam na kółko teatralne,a także uwielbiam grać w siatkówkę : ) Jako osoba nowa w tej szkole , posiadam bardzo dużo pomysłów w jaki sposób można polepszyć nasze gimnazjum ...
Jeśli na mnie zagłosujesz , to głosu nie pożałujesz : ) Naprawdę :D

SMAJDOR JOANNA 1 A

Oto ja... Cześć mam na imię Asia i mam 13 lat. Interesuję się muzyką, śpiewem i grą na gitarze. Przedtem uczęszczałam do szkoły podstawowej nr 13 w Chorzowie. Nie chwaląc się w marcu 2011 roku jako jedna z niewielu osób ze Śląska dostałam się na Ogólnopolski konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Wrocławiu. Po za tym brałam udział jeszcze w wielu konkursach muzycznych w których odnosiłam naprawdę wielkie sukcesy. Myślę, że poradzę sobie w samorządzie uczniowskim mam wiele pomysłów i zapewniam was, że nie pożałujecie, iż oddaliście na mnie głos ;D

WITKOWSKA KAROLINA 3 D

Oto ja... Cześć ;) Nazywam się Karolina i chodzę do klasy 3D ;) Coś o sobie ? Jestem pozytywnie zakręconą optymistką pełną pomysłów na umilenie czasu w szkole ;) Osobiście lubię chodzić do szkoły jednak są dni kiedy tak jak większości z Nas nic mi się nie chce, nudzę się i mam ochotę zrobić coś ciekawego ;) Nie lubię siedzieć w miejscu, więc chodzę na różne zajęcia dodatkowe, przeraża mnie monotonia dlatego chcę poszerzyć zakres imprez w naszej szkole. Interesuję się modą, tańcem, muzyką, fotografią i rysowaniem. Należę do Szkolnego Wolontariatu i wolontariatu w MDKu. Jestem ambitna i pracowita, jeśli mi na czymś zależy nie odpuszczam tak łatwo. Jestem w trzeciej klasie więc wiem na co możemy sobie pozwolić a na co nie ;) Oczywiście sprawdziany i kartkówki będą, bo po to chodzimy do szkoły a ja jestem od tego żeby oprócz nauki pojawiło się więcej zabawy ;) Do wystartowania w wyborach namówiły mnie koleżanki i Pani Ola Janik ;) Chciałabym pomóc każdemu kto ma najmniejszy problem więc będziecie mogli się do mnie zwracać, jestem też otwarta na Wasze propozycje co do zabaw szkolnych ;) Wybór należy do Was, wybierajcie kogoś kreatywnego i kogoś komu można powierzyć Nasz los w tej szkole ;)

WOLNY OLIWIA 1 B - skreślona z listy kandydatów - nie spełniła kryteriów zgłoszenia

ZIEBURA AGATA 1 E

Oto ja... Nie będę się rozpisywała, bo jeszcze kogoś zanudzę na śmierć ( a tego chyba nie chcemy :P ). Wiele osób sądzi, że jestem osobą wesołą, ciekawą, ambitną i odpowiedzialną. Może i jestem wesoła, bo z reguły widzę świat w barwnych kolorach, staram się myśleć optymistycznie i często jest ze mną niezły ubaw :D. Czy jestem osobą ciekawą? W pewnym sensie każdy jest ciekawy, więc z pewnością mogę się do osób ciekawych zaliczyć :}. Ambitna... Jakieś tam plany na przyszłość mam, ale żeby odrazu "ambitna" (?), ale chyba muszę się z tym zgodzić - jestem osobą ambitną. Odpowiedzialna. Osoby, które uważały mnie za osobę odpowiedzialną z pewnością już zmieniły zdanie :D. Bywam odpowiedzialna, owszem, jednak najczęściej myślę o niebieskich migdałach i zapominam o pewnych rzeczach... Niezbyt zachęcające, ale prawda! Pomimo mojego marzycielskiego nastawienia bywam śmiertelnie poważa ( :P ) i zawsze walczę o swoje zdanie jak również moich rówieśników/kolegów ze szkoły.

Czym się interesuję? Ogólnie jestem ciekawa bardzo wielu rzeczy. Najbardziej interesuje mnie teatr (!), jazda konna (!) i literatura fantastyczna (!) oraz po części astrologia, mity i historia. Uwielbiam prowadzić dyskusje na najróżniejsze tematy i w podstawówce często takowe prowadziłam z nauczycielami, co po niektórym to jednak nie odpowiadało ]:D .

Moim chyba największym dotychczasowym sukcesem jest trzymanie gęby na kłódkę przez godzinę :}. Do tego dochodzi jeszcze drugi pod względem największych sukcesów - nie kłóciłam się z siostrą przez 4 dni! Oprócz tych niesłychanych osiągnięć (zapomniałam dodać, że jestem BARDZO skromna) mam jeszcze sukcesy w dziedzinie recytacji oraz humanistyki :} Ale bez szaleństw.

Jakie mam pomysły na pracę w SU? Szczerze mówiąc nie mam na razie żadnych -.- . Ponieważ jestem pierwszoklasistą (kociakiem :}) nie całkiem poznałam nową szkołę, ale jest to w moich planach! Na pewno chciałabym podtrzymać wszystkie imprezy jakie są organizowane w dziesiątce i może nawet jakąś stworzyć?

JESTEM OTWARTA NA PROPOZYCJE! :D
I co? rozpisałam się :) .

Copyright 2005-2006 by My, All rights reserved.Hosted by XENIUM